رسانه ها توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

رسانه ها: توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فهرست آپارتمان‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی

به دنبال نوسان قیمت مسکن در طول سه ماه گذشته، کف بودجه مناسب جهت خرید آپارتمان‌های میان‌متراژ در مناطق مصرفی به حول و حوش ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است. 

فهرست آپارتمان‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی

فهرست آپارتمان های ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی

عبارات مهم : بازار

به دنبال نوسان قیمت مسکن در طول سه ماه گذشته، کف بودجه مناسب جهت خرید آپارتمان های میان متراژ در مناطق مصرفی به حول و حوش ۴۰۰ میلیون تومان رسیده هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، مشاوران املاک بر این باور هستند که حداقل بودجه مناسب جهت خرید آپارتمان میان متراژ دو خوابه در مناطق ۴ و ۵ پایتخت کشور عزیزمان ایران که پرمتقاضی ترین و پرمعامله ترین مناطق شهر در بازار مسکن به شمار می روند، با قدری زیاد کردن نسبت به تابستان، اکنون به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده هست. این بودجه البته جهت خرید آپارتمان نوساز میان متراژ در مناطق مذکور کفایت نمی کند، ولی آپارتمان های میانسال بسیاری با سن بنای بیش از ۱۰ سال در این دامنه قیمتی وجود دارد که متراژی بیش از ۷۰ مترمربع داشته و گزینه مناسبی جهت زوجین دارای فرزند متقاضی خرید یا تبدیل به احسن ملک به شمار می آید.

بررسی فایل های موجود در بازار کنونی نشان می دهد نه تنها تنوع مطلوبی از آپارتمان های ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی در مناطق مصرفی وجود دارد، بلکه آپارتمان های بزرگ متراژ در این دامنه قیمتی نیز در سایر مناطقی همچون ۸ و ۱۴ که بعد از مناطق مصرفی ۴، ۵ و ۲ در رتبه های نسبتا اوج به لحاظ حجم معاملات ماهانه مسکن قرار دارند، قابل جست وجو است.

فهرست آپارتمان‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی

تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» حاکی از این است که دامنه بودجه ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی همچنان یک بودجه میانگین در بازار ملک محسوب می شود، به این معنا که با بودجه زیر ۴۰۰ میلیون تومان نیز می توان آپارتمان های کوچک متراژ تا ۶۰ مترمربع در مناطق مصرفی تملک کرد که طبعا این گزینه، بیش از هر گروهی مطلوب منزل اولی ها است.

واژه های کلیدی: بازار | اقتصاد | میلیون | اقتصاد | میلیونی | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs