رسانه ها توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

رسانه ها: توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

سرمربی سپیدرود رشت در نامه‌ای به مالک و هواداران این باشگاه، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود/ کلوب موافقت نکرد

عبارات مهم : استعفا

سرمربی سپیدرود رشت در نامه ای به مالک و هواداران این باشگاه، از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش ایسنا، علی کریمی بعد از چند هفته نشستن روی نیمکت مربیگری سپیدرود رشت، امروز در نامه ای به مالک و هواداران این کلوب از سمت خود استعفا کرد.

کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

سپیدرود روز گذشته در دیداری با سه گل به استقلال باخت تا کماکان احتمال سقوط این تیم به دسته پایین تر وجود داشته باشد.

او در نامه خود به مدیران کلوب اعلام کرد که می توانند سرمربی دیگری را جهت موفقیت این تیم گزینش کنند.

سرمربی سپیدرود رشت در نامه‌ای به مالک و هواداران این باشگاه، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

باشگاه سپیدرود: کریمی از روی خشم حرف زده،استعفا هم بدهد موافقت نمی کنیم

سخنگوی کلوب سپیدرود گفت: علی کریمی تا دو سال و نیم دیگر با ما قرارداد دارد و ما مخالف جدایی وی هستیم.

به گزارش فارس، شب گذشته علی کریمی بیان کرد تا روز دوشنبه تصمیماتی می گیرد تا به کلوب سپیدرود لطمه وارد نشود، به همین جهت حتی عنوان شد که کریمی قصد استعفا دارد.

فرهاد خراسانی سخنگوی کلوب سپیدرود اظهار داشت:در ابتدا از طرف کلوب مراتب تقدیر و قدردانی ام را به همه هواداران عزیز و با غیرت این تیم که با حضور و حمایت تمام قدشان در ورزشگاه آزادی؛ تیم سپیدرود و علی کریمی را مورد تشویق و لطف خود قرار دادند اعلام کنم.

کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

وی افزود: ما در شرایطی هستیم که باید تلاش بیشتری نسبت به آینده داشته باشیم قطعا مدیریت بحران ؛ لازمه برون رفت از آن در کوتاهترین وقت است و بنابراین حاضریم جهت دوام این تیم در لیگ برتر بهای آن را نیز بپردازیم و در این راه دریغ نخواهیم کرد. چون می دانیم جهت خروج از این اوضاع باید هزینه های زیادی متقبل شویم و از ابتدا نیز با علم به این عنوان هدایت این تیم ارزشمند قرار گرفته در اوضاع بحرانی را پذیرفتیم.

البته ما می پذیریم که تیم ما در بعضی نقاط کمبود و نواقصی دارد یا به عبارتی همه ابزارمان کامل نیست ولی مورد نیاز است که به صراحت اعلام کنم که صفر تا صد پرسشها فنی به کادر فنی تیم تفویض شده است و در این راه کاملا این اذن و اجازه را به کادر مربیان داده ایم که با رعایت صرفه و صلاح تیم و تشخیص ایشان استقلال خود را در خرید و گزینش بازیکن تازه اعمال نمایند، حتی اگر این بازیکن خارجی باشد.

سرمربی سپیدرود رشت در نامه‌ای به مالک و هواداران این باشگاه، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

سخنگوی کلوب سپیدرود تاکید کرد: ناگفته نماند که مدیریت کلوب متناسب با نتیجه بازی نسبت به پرداخت پاداش جهت تشویق بازیکنان تاکید دارد و بنابراین تمام تلاش و تلاش خود را در جهت ایجاد آرامش در تیم بکار می بندد، البته در مورد خرید بازیکن تازه حرف ها و سوالاتی وجود دارد که صراحتا باید بگویم که مربیان تیم همه تلاش خود را در این مورد انجام دادند ولی از سویی دیگر همه به این درک در فوتبال رسیده ایم بازیکنی که بتواند به تنهایی ناجی باشد و نتیجه بازی را یک تنه درآورد بدون تیم نمی ماند. بنابراین این هم یک محدودیت است که باید مد نظر قرار گیرد و البته در این بین بازیکنان مطرح در گزینش تیم مورد علاقه خود نیز دقت نظر خواهند داشت و شاید هم علاقمندی آنها جهت حضور در تیمهای بالای جدول زیاد باشد.

خراسانی در خصوص حواشی حول محور علی کریمی طی هفته جاری گفت:هیچکس با بیان و ابراز حرف حق مخالف نیست ولی در این بین کسانی هر لحظه با حرف حق مخالفت می کنند که حق علیه آنهاست .متاسفانه شواهد حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال به دنبال اجرای قانون و برقراری عدالت و انصاف جهت همگان نیست بلکه بدنبال اعمال نظرات شخصی خودش هست. قانون باید در همه جا و جهت همه یکسان اجرا شود. بطور مثال؛ با همه احترام به رضا عنایتی؛ این پرسش در بادی امر به ذهن متبادر می شود که چطور ایشان توانستند در کنفرانس خبری روز گذشته شرکت کنند ولی علی کریمی نمی تواند؟ مگر ایشان مدرک A دارند؟ این که عدالت نیست بلکه طنز تلخ سرنوشت این روزهای فوتبال ماست که رایحه بی عدالتی را هر چه زیاد به مشام میرساند.

کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

وی در خصوص صحبت های علی کریمی بعد از بازی شب گذشته تیمش برابر استقلال گفت: من هم با آقای کریمی صحبت کردم و هم با آقای تن زاده. مالک کلوب اعلام کرد علی کریمی به هیچ عنوان بحث استعفا را مطرح نکند.

وی افزود: ما با علی کریمی قرارداد داریم و اصلا نمی توانیم روی ۴۵ روز روی عملکرد یک مربی نظر بدهیم، برنامه کلوب ۲ تا ۳ ساله است و مطمئنا کریمی با ما می ماند.

سخنگوی کلوب سپیدرود درخصوص اینکه کریمی بعد از بازی خودش عنوان کرده که حتی احتمال کناره گیری اش وجود دارد، گفت: بعد از مسابقه ممکن است مربی یا بازیکن عصبانی باشد و نباید در آن شرایط مصاحبه کند، حرف های کریمی از روی خشم بوده و کلوب استعفایی از او قبول نخواهد کرد. بودن علی کریمی جهت ما نعمت است و ما او را آورده ایم که از تجربیاتش استفاده کنیم. حتی گواردیولا هم در ۴۵ روز نمی تواند کاری انجام دهد.

وی در آخر درخصوص اینکه آیا کلوب جریمه ای جهت بازیکنان و کادر فنی به خاطر شکست در نظر می گیرد یا خیر، گفت: جریمه جهت زمانی است که ما تیم را خودمان بسته باشیم. اگر مربی به کلوب چنین چیزی را اعلام کند آن را بررسی می کنیم ولی اصلا فکر نکرده ایم که درمورد این عنوان بخواهیم تصمیم جدیدی بگیریم.

واژه های کلیدی: استعفا | بازیکن | بازیکنان | روز گذشته | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

کلوب موافقت نکرد ، استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs