رسانه ها توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

رسانه ها: توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هدف ما هنوز قهرمانی دنیا است / سرمربی تازه اسپانیا

به گزارش خبرآنلاین؛ اتفاقی عجیب در اردوی تیم ملی اسپانیا همه را امروز در شوک فرو برد. فدراسیون فوتبال اسپانیا در اقدامی دور از انتظار جولن لوپتگی سرمربی خود را

هدف ما هنوز قهرمانی دنیا است / سرمربی تازه اسپانیا

سرمربی تازه اسپانیا:هدف ما هنوز قهرمانی دنیا است

عبارات مهم : سرمربی

فرناندو هیرو هدایت تیم ملی اسپانیا را برعهده گرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ اتفاقی عجیب در اردوی تیم ملی اسپانیا همه را امروز در شوک فرو برد. فدراسیون فوتبال اسپانیا در اقدامی دور از انتظار جولن لوپتگی سرمربی خود را از کار برکنار کرد و فرناندو هیرو را جایگزین او کرد.

هدف ما هنوز قهرمانی دنیا است / سرمربی تازه اسپانیا

هیرو که امروز عصر به عنوان سرمربی اسپانیا گزینش شد،در نخستین کنفرانس خبری خود شرکت کرد.

هیرو در ابتدا گفت:« اجازه دهید از آنجایی که تیم به تمرین کردن نیاز دارد، این نشست را به سرعت پیش ببریم. نهایت قدردانی را از جولین لوپتگی بابت تلاش های دو سال اخیرش اعلام می دارم و برایش در آینده عالی ترین ها را آرزو می کنم. این چالش، چالش خوب و هیجان انگیزی جهت من هست. به هر حال شرایط بدهید نحو است و من مسئولیت تیم را بر عهده می گیرم.»

به گزارش خبرآنلاین؛ اتفاقی عجیب در اردوی تیم ملی اسپانیا همه را امروز در شوک فرو برد. فدراسیون فوتبال اسپانیا در اقدامی دور از انتظار جولن لوپتگی سرمربی خود را

هیرو ادامه داد:« در حال حاضر به بازی با پرتغال فکر می کنم و سپس همین طور به بازی های دیگر خواهم اندیشید. فکر و ذکر ما تنها معطوف به سپری کردن یک جام جهانی خوب هست. می دانیم طرفداران اسپانیا و مردمان کشور همچون ما هیجان زده هستند و این مسئولیت ما است تا در جام جهانی حاضر شویم. اگر به جای آینده به گذشته فکر کنیم، در اشتباه هستیم. وجدان بسیار آسوده ای دارم و بنابراین با چالشی که قصد مواجه شدن با آن را داریم، رو به رو می شویم.»

سرمربی تازه لاروخا در آخر گفت:« حالا وقت درک کردن اتفاقات رخ داده نیست؛ بلکه باید با واقعیت کنار آمد. زمانی جهت احساس تاسف یا فکر کردن به سایر پرسشها وجود ندارد. نشانه ما جنگیدن بر سر جام جهانی است و دو سال است که خود را آماده چنین لحظاتی کرده ایم. اینک باید بلوغ و پختگی خود را نشان دهیم. »

واژه های کلیدی: سرمربی | اسپانیا | اسپانیا | جام جهانی | هیجان انگیز | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs