رسانه ها توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

رسانه ها: توافق عربستان عربستان، اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فقط به بازی استقلال فکر می‌کنیم / قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به خاطر مصاف با استقلال همه بازی‌های قبلی را فراموش کرده‌ایم و بر روی بازی‌های بعدی هم تمرکز نمی‌کنیم. 

فقط به بازی استقلال فکر می‌کنیم / قلعه‌نویی

قلعه نویی: فقط به بازی استقلال فکر می کنیم

عبارات مهم : تمرکز

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به خاطر مصاف با استقلال همه بازی های قبلی را فراموش کرده ایم و بر روی بازی های بعدی هم تمرکز نمی کنیم.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در ارتباط با بازی ذوب آهن برابر استقلال اظهار کرد: بسیار خداوند را شاکریم که روند نتیجه گیری ذوب آهن، ادامه دارد و توانستیم در بازی سخت برابر آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با این وجود ما همه نتیجه های اخیر و افزایش به آسیا را فراموش کرده ایم و به بازیکنانم گفته ام که تمام تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارند.

فقط به بازی استقلال فکر می‌کنیم / قلعه‌نویی

قلعه نویی بیان کرد: بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جالب هست. دو تیم در شرایط خوب خود به مصاف همدیگر می روند و به نظر می رسد امتیازات این بازی نقشی بسیار مهم در معادلات بالای جدول داشته باشد. از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

قلعه نویی در مورد اوضاع مصدومان تیمش هم گفت: اکبر ایمانی در تمرینات یکی دو روز اخیر حاضر بوده است که در مورد بازی کردن یا نکردنش متعاقبا تصمیم خواهیم گرفت و مهران درخشان مهر هم به تازگی دویدن دور زمین را شروع کرده است که به این دیدار نمی رسد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به خاطر مصاف با استقلال همه بازی‌های قبلی را فراموش کرده‌ایم و بر روی بازی‌های بعدی هم تمرکز نمی‌کنیم. 

وی در آخر اظهار کرد: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم یک بازی خوب را برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به نمایش بگذاریم و از هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان هم می خواهیم تیم خودشان را در این بازی تنها نگذارند.

واژه های کلیدی: تمرکز | اصفهان | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs